Sākums > Īpašie piedāvājumi > Telpas un teritorijas pasākumiem

Telpas un teritorijas pasākumiem

Cēsu Pils komplekss piedāvā telpas un teritorijas dažādu pasākumu rīkošanai: konferencēm un semināriem, svinīgām pieņemšanām un banketiem, kāzām, saviesīgiem vakariem ģimenes vai draugu lokā, nelieliem koncertiem un bērnu ballītēm. Doties virtuālajā tūrē.

Izvēloties kādu no teatralizētajām programmām, mēs parūpēsimies, lai Jūsu pasākumam Pils kompleksa vēsturiskajā vidē būtu īpaša noskaņa.
Kontaktpersona: Ieva Kleine, +371 27878549, ieva.kleine@cesis.lv

Jaunās pils Lielais salons

Lielais_salons_bez_vitrīnām
Lielais salons – Grāfu Zīversu dzimtas laikā pieredzējis ne mazums svinīgu pieņemšanu un svētkus, arī tagad laipni aicina ikvienu, kas prot novērtēt atjaunoto senatnes elpu. Graciozie sienu gleznojumi, 18.gs beigu priedes dēļu parkets, podiņu krāsns un daudz kas cits, kas nu atklājies zem gadu putekļu kārtas – ir salona burvības stāsts.
Telpa piemērota svinīgu banketu un pieņemšanu, kāzu ceremoniju un nelielu koncertu rīkošanai.

Vietu skaits: 80 -100 personām
Platība 71,32 m²
Cena 142,50 EUR/h (min 2h)

Semināru zāle

Seminaru_zale1_kk

Semināru zāle atjaunotajā Cēsu pilī ar mūsdienīgu tehnisko aprīkojumu un modernām tehnoloģijām ir telpa, kuru veiksmīgi izmanto gan ārvalstu delegāciju tikšanās reizēs, gan semināru un konferenču rīkošanai, gan lekcijām, prezentācijām, filmu demonstrēšanām u.c. pasākumiem.

Piedāvājam kafijas pauzes un ēdināšanas pakalpojumus.

Ir sinhronās tulkošanas iekārta.

Pieejams WiFi
Vietu skaits: Teātris 60
Garais galds 32
U-veids 18
Klase 24
Platība 83,4 m²
Cena 30,00 EUR/h vai 172,00 EUR/diena (9.00-17.00)

Darbam grupās iespējamas 3 papildus telpas ar platību 20-40 m²
Cena 17,00 EUR/h vai 85,00 EUR/diena

Velvju zāle

velvju_zāle5

Zāle atbilstoša viduslaiku tematikai. Piemērota dažādu koncertu un svinību rīkošanai. Šeit arī notiek teatralizētās programmas „Viduslaiku mielasts” saviesīgā daļa.

Vietu skaits: līdz 50 personām.
Platība 65,71 m²
Cena: 35,00 EUR/h

Pils balkons

balkons_galdiņš3

No Jaunās pils balkona paveras brīnišķīgs skats uz Pils dārzu. Šeit laipni tiek aicināti tie, kas vēlas atpūsties un ieturēt maltīti divatā vai nelielā draugu lokā. Īpaši tiek gaidīts jaunais pāris savā kāzu dienā, nesteidzīgai šampanieša baudīšanai.
Ietilpība līdz 10 personām
Platība 25 m²
Cena 35,00 EUR/h

Veranda

kāzas_veranda1
Gaišākā un omulīgākā telpa Jaunajā pilī ar lielisku skatu uz majestātisko Viduslaiku pili. Piemērota svētku mielastam ģimenes vai draugu lokā, kā arī jaunajam pārim atelpas brīdim šampanieša un nelielu uzkodu baudīšanai.
Vietu skaits: līdz 30 personām
Platība 31,82 m²
Cena 17,00 EUR/h

Lademahera tornis
Tiem, kas vēlas Cēsis vērot no augšas un atspirdzināties Vidzemes siltajos vējos, ir iespēja to darīt Lademahera tornī. Šī ir vieta īpaši romantiskām vakariņām.
Cena: 45,00 EUR/h

Izstāžu nams

DSC_2018_HD

Izstāžu nama 1.stāva divas zāles tiek piedāvātas semināru un konferenču rīkošanai. Telpas ir ļoti piemērotas kamerizrādēm un maziem koncertiem. Ir koncertflīģelis.

Vietu skaits līdz 100 personām
Platība: 1.zāle – 90 m2, 2.zāle- 112 m2
Projektors, ekrāns, dators, ir iespējama apskaņošana
Cena no 60,00 EUR/h

Pils dārzs

Pils dārzs ir kā tilts, kas savieno Livonijas ordeņa pili, tās senatnes noskaņu un noslēpumainību, ar Jaunās pils eleganci un smalkumu.

pils_dārzs_pasākumiem
Šeit, slēgtā teritorijā pilsētas centrā, ir iespēja rīkot visdažādākos pasākumus: sākot no bērnu ballītēm līdz kāzu svinībām vai korporatīvajiem pasākumiem. Ideāla vieta kāzu ceremonijas rīkošanai brīvā dabā.

pils dārzs

Pils dārzs ir ļoti piemērota teritorija nelielu koncertu un teātra izrāžu rīkošanai.Iespējams uzstādīt pārvietojamo skatuvi (par papildus samaksu). Iespējams izvietot līdz 1000 sēdvietām. Ir elektrības pieslēgums. Blakus esošajā Pils apmeklētāju centrā ir pieejamas tualetes. Mākslinieku ģērbtuvēm ierādām telpas Jaunajā pilī.Viduslaiku stilā veidotā nojume lieliski papildina dārza ainavu, kā arī noder ēdināšanas pakalpojumu sniedzējiem.

Pasākumus ir iespējams padarīt interesantākus ar kādu no mūsu teatralizētajām programmām.

Teritorijas platība ~ 6000 m²
Vietu skaits līdz 1500 personām
Cena no 50,00 EUR/h

Tūrisma informācijas un pils apmeklētāju centra pagalms

AC_pagalms_Andra

 

Slēgta teritorija, kas atrodas starp Viduslaiku pils dienvidu korpusu, rotu kalvi un tūrisma informācijas centru. Ļoti piemērota brīvdabas kino demonstrēšanai vai brīvdabas teātra izrādēm kā arī korporatīvajiem pasākumiem un prezentācijām lielākam cilvēku skaitam.

Teritorijas platība 150 m²
Vietu skaits līdz 300 sēdvietām

Cena 50,00 EUR/h

 Pils parks

ceremoniju_vietas_Pils_parks

Atjaunotais Pils parks ar sakārtotajiem celiņiem un tiltiņiem un romantiskajām lapenēm ir iecienīts ne vien atpūtai, bet arī svētku reizēm. Arvien vairāk jaunie pāri savai kāzu ceremonijai izvēlas  parka teritoriju. Kārļa kalns ir ērtākā un iecienītāka svinību vieta. Šeit iespējama gan oficiāla kāzu ceremonija, gan pirmās šampanieša glāzes baudīšana. Ja vēlaties brīnišķīgas fotogrāfijas, tad Cēsu pils parks ar majestātiskajam pilsdrupām fonā būs pati piemērotākā vieta.

Cēsu Pils komplekss, 2018 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions