Sākums > Pils komplekss > Maija parks > Bērnu laukums

Bērnu laukums

pils_sv_Maija_parks_bernu_laukums

Nost no pilsētas transporta kustības Maija parkā ir iekārtota bērnu zona, kura nosacīti sadalās trijās daļās.
Vienā no tām ir izveidots bērnu rotaļu laukums. Tas paredzēts pirmsskolas vecuma bērniem aizrautīgām kustību rotaļām un nodarbībām svaigā gaisā. Teritorija ir sadalīta pa zonām, un katra no tām atbilst savai bērnu vecuma grupai ar košām attiecīgas grūtības pakāpes atrakcijām – karuseļiem, slīdkalniņiem, šūpolēm, namiņiem un citām. Vasarā šeit ir iespējams vizināties ar mehāniskajām automašīnām vai izlēkāties uz batuta.

Tēlu rotaļām ir atvēlēt tā parka daļa, kurā ir izvietotas koka skulptūras, skatu tornis ar platformām un rožu dārzs ar arkām. Šeit bērni var atraisīt iztēli un iejusties pašu izdomātos pasaku varoņos.

Savukārt skolas vecuma bērni var nodoties aktivitātēm Skeitparkā. Te iespējams vērot, kā vietēji jaunieši trenē savas prasmes skeitbordā, skrituļslidošanā, velo-frīstailā un citos ekstrēmajos sporta veidos, kas reizēm izvēršas par īstiem paraugdemonstrējumiem.

Ģimenisku atpūtu lieliski papildina pīļu barošana un melno gulbju vērošana parka dīķī. Veidojot parka bērnu zonu, īpaši ir domāts par drošību un komfortu gan vecākiem, gan bērniem, tāpēc ģimenes kuplā skaitā šeit labprāt pavada laiku.

Cēsu Pils komplekss, 2018 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions