Sākums > Pils komplekss > Jaunā pils > Telpas pasākumiem

Telpas pasākumiem

Cēsu Jaunā pils piedāvā telpas dažādu pasākumu rīkošanai: konferencēm un semināriem, svinīgām pieņemšanām un banketiem, saviesīgiem vakariem ģimenes vai draugu lokā, nelieliem koncertiem un bērnu ballītēm. Izvēloties kādu no teatralizētajām programmām, mēs parūpēsimies, lai Jūsu pasākumam pils vēsturiskajā vidē būtu īpaša noskaņa.
Kontaktpersona: Anita Ābeltiņa, +371 27878549, anita.abeltina@cesis.lv

Lielais salons

Lielais_salons_bez_vitrīnām
Lielais salons – Grāfu Zīversu dzimtas laikā pieredzējis ne mazums svinīgu pieņemšanu un svētkus, arī tagad laipni aicina ikvienu, kas prot novērtēt atjaunoto senatnes elpu. Graciozie sienu gleznojumi, 18.gs beigu priedes dēļu parkets, podiņu krāsns un daudz kas cits, kas nu atklājies zem gadu putekļu kārtas – ir salona burvības stāsts.
Telpa piemērota svinīgu banketu un pieņemšanu, kāzu ceremoniju un nelielu koncertu rīkošanai.

Vietu skaits: līdz 80 personām
Platība 71,32 m2
Cena 142,50 EUR/h

Semināru zāle

Seminaru_zale1_kk

Semināru zāle atjaunotajā Cēsu pilī ar mūsdienīgu tehnisko aprīkojumu un modernām tehnoloģijām ir telpa, kuru veiksmīgi izmanto gan ārvalstu delegāciju tikšanās reizēs, gan semināru un konferenču rīkošanai, gan lekcijām, prezentācijām, filmu demonstrēšanām u.c. pasākumiem.

Radošo gaisotni vēsturiskā vidē lieliski papildina pie sienām izvietotās dažādas lielformāta fotogrāfijas ar personāžiem no 18. un 19. gadsimta vai mainīgās foto izstādes.

Ir sinhronās tulkošanas iekārta
Pieejams WiFi
Vietu skaits: Teātris 60
Garais galds 24
U-veids 14
Klase 14
Platība 83,4 m2
Cena 30,00 EUR/h vai 172,00 EUR/diena (plkst.9.00 -17.00)

Velvju zāle

velvju_zāle5

Zāle atbilstoša viduslaiku tematikai. Piemērota dažādu koncertu un svinību rīkošanai. Šeit arī notiek teatralizētās programmas „Viduslaiku mielasts” saviesīgā daļa.

Vietu skaits: līdz 50 personām.
Platība 65,71m2
Cena: 35,00 EUR/h

Pils balkons

balkons_galdiņš3
No Jaunās pils balkona paveras brīnišķīgs skats uz Pils dārzu. Šeit laipni tiek aicināti tie, kas vēlas atpūsties un ieturēt maltīti divatā vai nelielā draugu lokā. Īpaši tiek gaidīts jaunais pāris savā kāzu dienā, nesteidzīgai šampanieša baudīšanai.
Ietilpība līdz 10 personām
Platība 25 m2
Cena 35,00 EUR/h

Veranda

kāzas_veranda1
Gaišākā un omulīgākā telpa Jaunajā pilī ar lielisku skatu uz majestātisko Viduslaiku pili. Piemērota svētku mielastam ģimenes vai draugu lokā, kā arī jaunajam pārim atelpas brīdim šampanieša un nelielu uzkodu baudīšanai.
Vietu skaits: līdz 30 personām
Platība 31,82 m2
Cena 17,00 EUR/h

Lademahera tornis
Tiem, kas vēlas Cēsis vērot no augšas un atspirdzināties Vidzemes siltajos vējos, ir iespēja to darīt Lademahera tornī. Šī ir vieta īpaši romantiskām vakariņām.
Cena: 45,00 EUR/h

Cēsu Pils komplekss, 2018 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions