Sākums > Akvareļglezniecības studija “Stallis”

Akvareļglezniecības studija “Stallis”

Kā var padarīt patīkamākus ziemas vakarus un justies labāk? Piesakies akvareļglezniecības studijām “Stallis” Cēsu Izstāžu namā (Pils laukumā 3, Cēsīs).

Šī ir iespēja apgūt akvareļtehnikas gleznošanas prasmes, mācīties uztvert un saprast mākslu. Studiju vada gleznotāja, mākslas maģistre Laila Balode. Piedalīties var gan iesācēji, gan ar pieredzi akvareļgleznošanā! Sniegsim atbalstu katra individuālai spējai un pieredzei. Nodarbības notiek katru piektdienu Cēsu Izstāžu namā no plkst. 16.30. līdz 18.30.

Nodarbību maksa: 40.00 EUR mēnesī. Dalībai nepieciešamie materiāli tiks daļēji nodrošināti.

Cēsu Izstāžu namā regulāri notiek profesionālās, augstākās klases mākslas pasākumi, un tā ir lieliska vide, kurā apgūt prasmi skatīties un izprast mākslu. Lekcijās un praktiskajās nodarbībās būs iespēja gleznot un zīmēt, apgūt kompozīcijas veidošanu, krāsu mācības pamatus, spēju analizēt izstāžu ekspozīcijas. Rezultātā katru gadu pavasarī tiek veidota dalībnieku izstāde. Studija pastāv 13 gadus un to apmeklē dažādu gadu gājuma un dažādas pieredzes dalībnieki, kuru interese par mākslu saistās ar akvareļu glezniecības tehnikas apgūšanu un savu ideju piepildījumu šajā tehnikā.

Pieteikšanās pa tālruni: 28015339, 64123557 vai e-pastā: larisa.kaimina@cesis.lv

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions