Sākums > Darbs jaunākajam vēsturniekam

Darbs jaunākajam vēsturniekam

Cēsu novada pašvaldības iestādes
“Kultūras pārvalde” struktūrvienība
“Cēsu Vēstures un mākslas muzejs” aicina darbā
JAUNĀKO VĒSTURNIEKU/-CI
(uz nenoteiktu laiku)

Piedāvājam darbu brīnišķīgā vietā – Cēsu Vēstures un mākslas muzejā, vienā no vēsturiskiem notikumiem pārsātinātākajā vietā. Ja esat kaismīgs vēsturnieks, nebaidaties no jauniem izaicinājumiem, tad aicinām pievienoties mūsu komandai!

Galvenie darba pienākumi:

Prasības pretendentam:

Piedāvājam:

Pieteikumu, kurā iekļauta motivācijas vēstule (iekļaujot informāciju par atbilstību izvirzītajām prasībām, tai skaitā aprakstot pretendenta iepriekšējo profesionālo pieredzi) un dzīves gaitas apraksts (CV), ar norādi “Jaunākā vēsturnieka amata konkursam” lūdzam sūtīt uz e-pastu kultura@cesunovads.lv vai nogādāt Cēsu novada pašvaldības iestādes “Kultūras pārvalde” birojā Raunas ielā 12-1, Cēsīs klātienē vai pa pastu līdz 2023.gada 20.septembrim. Papildus informācija par vakanci pa tālruni 25608130.

Informācija par personas datu apstrādi.
Pārzinis personas datu apstrādei ir Cēsu novada pašvaldības iestāde “Kultūras pārvalde”, Raunas iela 12-1, Cēsis, LV4101, tālr. +37125474566kultura@cesunovads.lv Personas datu apstrādes nolūks ir darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā “Privātuma politika”.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions