Sākums > Darbs muzeja vadītājam

Darbs muzeja vadītājam

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs dibināts 1925. gadā un ar vairāk kā 160 000 muzeja krājuma priekšmetiem ir viens no lielākajiem pašvaldību muzejiem valstī. Savos gandrīs 100 pastāvēšanas gados tas ir kļuvis ne tikai par nozīmīgu pilsētas, novada un reģiona pagātnes vērtību glabātāju, bet arī par pilsētas vizītkarti un mūsdienīgu kultūras dzīves krustpunktu. Muzeja pētnieciskais darbs ir saistīts ar muzeja teritorijā esošo kultūrvēsturisko pieminekļu – Cēsu viduslaiku pils un Jaunās pils izpēti, krājuma kolekciju izpēti, izstāžu un ekspozīciju veidošanu par pilsētas, novada un reģiona kultūrvēsturei nozīmīgām un aktuālām tēmām. Kopš 2004. gada muzejs darbojas kā pašvaldības aģentūras „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” nodaļa.

Pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pievienoties komandai pastāvīgā darbā uz pilnu slodzi

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vadītāju

Galvenie pienākumi:

Pretendentiem izvirzītās prasības:

 

Piedāvājam:

Pretendentus aicinām iepazīties ar konkursa nolikumu un pieteikties, iesniedzot pieteikuma vēstuli, dzīves gaitas aprakstu (CV) un redzējumu par Cēsu Vēstures un mākslas muzeja stratēģisko attīstību (maksimums uz 2 lapām).

Pieteikumus ar norādi “Cēsu Vēstures un mākslas muzeja vadītāja amata konkursam” lūdzam sūtīt uz e-pastu cesis@cesis.lv vai nogādāt pašvaldības aģentūras “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” birojā Baznīcas laukumā 1, Cēsīs klātienē vai pa pastu līdz 2022.gada 3.septembrim. Papildus informācija par vakanci pa tālruni 29154367.

Informācija par personas datu apstrādi.
Pārzinis personas datu apstrādei ir pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”, Baznīcas laukums 1 , Cēsis, LV4100, tālr.
 +371 28307186 , cesis@cesis.lv Personas datu apstrādes nolūks ir darbinieku atlases procesa nodrošināšanai un no tā izrietošo tiesību un pienākumu realizēšanai. Papildus informācija par personas datu apstrādi šī nolūka ietvaros pieejama mājaslapā www.cesis.lv sadaļā “Privātuma politika”

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions