Sākums > Darbs muzeja ekspozīciju speciālistam

Darbs muzeja ekspozīciju speciālistam

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs dibināts 1925. gadā un ar vairāk kā 160 000 muzeja krājuma priekšmetiem ir viens no lielākajiem pašvaldību muzejiem valstī. Savos pastāvēšanas 95 gados tas ir kļuvis ne tikai par nozīmīgu pilsētas, novada un reģiona pagātnes vērtību glabātāju, bet arī par pilsētas vizītkarti un mūsdienīgu kultūras dzīves krustpunktu. Tā nozīmīga un neatņemama sastāvdaļa ir Cēsu Izstāžu nams, kur tiek veikts rūpīgs reģiona mākslas nozares pētnieciskais darbs, kā arī izstādītas dažādu žanru un stilu mākslas izstādes, tiek organizēti plenēri, pasākumi, darbnīcas un koncerti.

Ja esi gatavs turpināt Izstāžu nama iesāktās tradīcijas un realizēt jaunus un ambiciozus projektus, aicinām pieteikties uz vakanto pilnas slodzes muzeja ekspozīciju speciālista amatu uz nenoteiktu laiku.

Amata pienākumi:

Prasības kandidātiem:

Mēs piedāvājam:

 

Pieteikuma vēstuli un CV lūdzam iesniegt pašvaldības aģentūrai “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” elektroniski cesis@cesis.lv  līdz 2021. gada 1.jūnijam vai arī klātienē aģentūras birojā Baznīcas laukumā 1, Cēsīs, iepriekš sazinoties pa tālruni +371 28307186 un vienojoties par laiku.

Tālrunis informācijai par vakanci: +371 26996630.

Piesakoties konkursam uz vakanto amata vietu, kandidāts piekrīt personas datu apstrādei, uzglabāšanai un izmantošanai pašvaldības aģentūras “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” personāla atlases vajadzībām.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions