Sākums > Īpašie piedāvājumi > Galda spēle „Latvijai 100”

Galda spēle „Latvijai 100”

Jaunā galda spēle ir Cēsu pilsētas dāvana valsts simtgadē, rosinājums izzināt nozīmīgus notikumus un personības, kas veidojuši Latvijas gadsimtu kopš 1918. gada.
Spēle veidota kā stāsts par Latvijas valsts mūžu tā palīdz uzzināt un atcerēties notikumus, kas valstī notikuši pirmo reizi, kas ietekmējuši iedzīvotāju labklājību un ģimeņu likteņus. Tā raisa sarunas paaudžu vidū, aicina domāt – kāda ir mana Latvija un kādu dāvanu gatavoju savai Latvijai.

Piedāvājam iegādāties galda spēli “Latvijai 100”, akcijas cena – 20,00 EUR.

Spēli iespējams iegādāties Cēsu Vēstures un mākslas muzeja apmeklētāju centrā (Pils laukums 9), Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Baznīcas laukums 1) vai sazinoties par piegādes iespējām rakstot uz evita.muceniece@cesis.lv.

Galda spēli veidojis Cēsu Vēstures un mākslas muzejs, sadarbībā ar Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu. Idejas autore Evita Muceniece, spēles mākslinieks Raitis Jelevičs, dizainā ietvertās uzlecošās saules autore Rūta Jeleviča, lietus mākoņu autori Ansis Fogelis un Jānis Namejs Brūveris, latviešu valodas skolotāja Lelde Leja.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions