Sākums > Muzejs > Par muzeju > Vēlos apmeklēt > Jaunumi > Galda spēle “Latvijai 100”

Galda spēle “Latvijai 100”

Valsts svētku mēnesis jau ir klāt! Par godu šim notikumam, piedāvājam iegādāties Cēsu Vēstures un mākslas muzeja veidoto galda spēli “Latvijai 100” ar īpašu atlaidi – 20.00 EUR (standarta cena 28.50 EUR). Akcija spēkā no 1. līdz 18. novembrim.

Spēle būs lielisks veids kā pavadīt drēgnos rudens vakarus ģimenes lokā un uzzināt daudz jaunus un aizraujošus faktus par mūsu Latviju un notikumiem, kas veidojuši mūsu valsts vēsturi. Iepazīsiet personības, kurām bijusi svarīga loma Latvijas pastāvēšanas laikā jau kopš 1918.gada. Spēle paredzēta 2-5 personām, piemērota no 12 gadu vecuma.

Galda spēli veidojis Cēsu Vēstures un mākslas muzejs, sadarbībā ar Kultūras ministrijas Latvijas valsts simtgades biroju un Valsts kultūrkapitāla fonda atbalstu. Idejas autore Evita Muceniece, spēles mākslinieks Raitis Jelevičs, dizainā ietvertās uzlecošās saules autore Rūta Jeleviča, lietus mākoņu autori Ansis Fogelis un Jānis Namejs Brūveris, latviešu valodas skolotāja Lelde Leja.

Spēli iespējams iegādāties Cēsu pils apmeklētāju centrā (Pils laukums 9) un Cēsu Tūrisma informācijas centrā (Baznīcas laukums 1).

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions