Sākums > Seno rotu stāsti

Seno rotu stāsti

Eksperimentālās arheoloģijas darbnīca “Seno rotu kalve” marta un aprīļa nedēļas nogalēs aicina uz ģimeņu rītiem “Seno rotu stāsti”.

Martā Cēsu Vēstures un mākslas muzejā sāksies vēl viens nodarbību cikls, kas domāts sākumskolas vecuma bērniem ar vecākiem. Šoreiz tas norisināsies eksperimentālās arheoloģijas darbnīcā “Seno rotu kalve”, kas atrodas tepat Cēsu muzejā.

Nodarbību ciklā bērni kopā ar vecākiem varēs izzināt, ar kādām rotām pirms tūkstoš gadiem greznojušies mūsu senči, ieklausīties pasakās un teikās, muzicēt un izlocīt kājas rotaļās, kā arī praktiski darboties ar dažādiem materiāliem (metālu, tekstilijām, dabas materiāliem), veidojot un atdarinot senos ornamentus un rotas.

Nodarbības piemērotas 6 – 10 gadus veciem bērniem.

28.aprīlī plkst.12:00 Praktiskie darbi (iepriekšējo 2 nodarbību dalībniekiem).

Dalības maksa: 6,00 eur/pers. (biļetes pirms nodarbības iegādājamas Pils kompleksa apmeklētāju centrā – Pils laukums 9).

Nodarbības vadīs Ieva Kalniņa un Niklāvs Kalniņš.

Vietu skaits ierobežots, tāpēc lūdzam pieteikties iepriekš, rakstot WhatsApp ziņu Ievai 26339342. Ziņā norādiet kontaktpersonas vārdu, pieaugušo un bērnu skaitu, kuri ņems dalību nodarbībā, kā arī bērnu vecumu.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions