Sākums > Pasākumi un izstādes > 4.maijs Cēsu Vēstures un mākslas muzejā

4.maijs Cēsu Vēstures un mākslas muzejā

4. MAY - 4. MAY, 2022

4.maijā laipni aicinām uz Cēsu Vēstures un mākslas muzeju, kur iepazīstot muzeja ekspozīciju un dodoties pilsētas ekskursijā, uzzināsiet cik daudz esam darījuši, lai varētu dzīvot savā valstī, cik daudz īpaši svarīgi notikumi ir risinājušies Cēsīs, lai varētu būt LATVIJA.

Iegādājoties biļeti uz muzeja ekspozīciju “Cēsis – Latvijas vēstures simbols”, būs iespēja saņemt uzdevumu lapu, kuru atrisinot izzināsiet Latvijas valsts tapšanas vēsturi.

Ekspozīcijas zālē “Sarkanbaltsarkanais karogs Cēsu un Latvijas vēsturē”, apskatīsiet pirmo zināmo sarkanbaltsarkano karogu. Karoga idejiskais prototips ir 13. gadsimta cēsnieku karogs, par ko liecības atrodamas vienā no senākajiem 13. gs. rakstītajiem vēstures avotiem “Atskaņu hronikā”.

Cēsu panorāma no Jaunās pils Lademahera torņa pārsteigs ar savu daudzveidīgo pilsētvidi, bet pats galvenais – tornī ik katram būs iespēja nofotografēties ar mūsu valsts simbolu – karogu.

4.maijā plkst. 12:00 un 14:00 piedāvājam visiem interesentiem doties stundu garā Cēsu pilsētas ekskursijā, kuras laikā uzzināsiet kāda bijusi Cēsu un tās iedzīvotāju iesaiste Latvijas neatkarības atjaunošanā. Tikšanās pie Cēsu Vēstures un mākslas muzeja apmeklētāju centra, Pils laukumā 9. Dalība ekskursijā bez maksas.

Cēsu Vēstures un mākslas muzejs aicina svinēt Latvijas valsts svētkus kopā, ienesot ik vienā sirdī siltumu un gaišas domas!

Cēsu Vēstures un mākslas muzeja darba laiku un cenrādi skatīt ŠEIT.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions