Sākums > Pasākumi un izstādes > Agitas Rando trio & Zintis Žvarts

Agitas Rando trio & Zintis Žvarts

28. JUL - 28. JUL, 2019

28.jūlijā plkst 18:00 Cēsu Izstāžu namā norisināsies džeza koncerts, kurā piedalīsies pianiste un ērģelniece Agita Rando, saksofonists Zintis Žvarts, kontrabassu spēlēs Andris Grunte un pie bungām – Artis Orubs.

Agita Rando ir dzimusi Cēsīs, beigusi Cēsu mūzikas vidusskolas klavieru klasi, absolvējusi Latvijas Mūzikas akadēmijas ērģeļu klasi, pēc studijām Rīgā iestājusies Brēmenes Mākslas augstskolā, kur studējusi ne tikai ērģeles, bet ari ieguvusi džeza pianistes un mūzikas pedagoga diplomus. Nu jau vairākus gadus viņa dzīvo un strādā Berlīnē.

Koncertā izskanēs pianistes oriģinālkompozīcijas, kā arī latviešu tautas dziesmu apdares.

Mākslinieces mūzikas oriģinalitāte izpaužas ne tikai skaņdarbu interpretācijā, bet arī kompozīciju krāsu dažādībā, kas ir spilgts pierādījums tam, ka no daudzpusīgās pianistes un ērģelnieces biogrāfijas viņa ir spējusi attīstīt sava veida mūzikas stilu, kuru klausītājs tik ātri neaizmirst.

Koncertā skanēs pianistes oriģinālkompozīcijas, kā arī latviešu tautas dziesmu apdares. Mākslinieces mūzikas oriģinalitāte izpaužas ne tikai skaņdarbu interpretācijā, bet arī kompozīciju krāsu dažādībā, kas ir spilgts pierādījums, ka no daudzpusīgās pianistes un ērgēlnieces biogrāfijas viņa ir spējusi attīstīt mūzikas stilu, kuru klausītājs tik ātri neaizmirst.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions