Sākums > Pasākumi un izstādes > Bērnu Imantdienas “Imkas sapņu grāmata”

Bērnu Imantdienas “Imkas sapņu grāmata”

8. JUL, 2016

2016.gada 8.jūlijā plkst.20.00 koncerts “Imkas sapņu grāmata” Cēsu pils dārzā 

Radošā grupa:
Režisore: Inga Cipe
Mākslinieciskais vadītājs: Marts Kristians Kalniņš
Grupa: Autobuss debesīs
Koncertā piedalās Cēsu dziedošie un dejojošie bērni, izpildot Imanta Kalniņa dziesmas kopā ar pazīstamiem mūziķiem un Vidzemes kamerorķestri.

Koncerta repertuārs – Imanta Kalniņa bērnu dziesmas, kas speciāli aranžētas vokālam, kamerorķestrim un instrumentālajai grupai.
Koncerts tiek veidots kā muzikāls notikums, kura ieskaņā noris dažādas darbības. Cēsu pils dārzs tiek pielāgots Imanta Kalniņa dziesmās minētiem notikumiem. Tajā pastaigājas un ar bērniem darbojas dažādi pasaku tēli. Tiek veidota orģinālscenogrāfija un Pils gaismas partitūra. Koncertu caurvij dramaturģisks stāsts, kas papildina romantisko komponista mūziku.
Projekts notiek jau trešo reizi. Tā pirmsākumi – 2012. un 2013. gadā. Ar savu nepiespiesto gaisotni, tēlaino dramaturģiju un augstvērtīgo muzikālo sniegumu tas saistījis daudzu skatītāju interesi. Katrā programmā vidēji tika iekļautas 25 dziesmas, ko kopumā izpildījuši vairāk kā 70 bērni un jaunieši. Imkas sapņu grāmatas otrajā koncertā “Taureņi mēnesnīcā” tika veidots arī cikla “Zaķīšu pirtiņa” horeogrāfisks uzvedums, kurā iesaistījās ~ 200 mazie dejotāji.

Ieejas maksa:

20.00 € Ģimenes biļete (2. pieaug.+1 bērns)
10.00 € – ieejas biļete

Biļetes var iegādāties “Biļešu paradīze” kasēs un www.bilesuparadize.lv

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions