Sākums > Pasākumi un izstādes > Čells Jaunās pils Lielajā salonā

Čells Jaunās pils Lielajā salonā

12. SEP, 2015

Guntas Ābeles solokoncerts
Programmā: Johans Sebastiāns Bahs, Zoltāns Kodājs, Pēteris Vasks
***
Čelliste Gunta Ābele ir Latvijas Lielās Mūzikas balvas nominante 2013, nāk no mūziķu ģimenes un jau no mazotnes spēlē čellu. Gunta ir daudzu konkursu laureāte.
Pēc mācībām Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā viņa turpina mācības Bāzeles Mūzikas akadēmijā pie profesora Ivana Monigeti un Sol Gabetas. Šveicē Gunta Ābele ar izciliem panākumiem piedalās vairākos konkursos – 1.vieta Concours National de Jura, Rāna Mūzikas balvas laureāte, 1.vieta Eiropas Jauno solistu konkursā Luksemburgā, kā arī divkārtēja Hablitcela balvas stipendiāte.
Gunta piedalījusies daudzos starptautiski pazīstamos mūzikas festivālos, piemēram, Šlesvigas-Holšteinas festivālā (Hamburga), Menuhina festivālā (Gštade, Šveice), Zalcburgas mūzikas festivālā, Mūsdienu mūzikas festivālā Madridē, Viva Cello (Bāzele), Baireitas kamermūzikas un Santanderas akadēmijas festivālos.
Jaunās latviešu čellistes repertuārā ietilpst plašs mūzikas stilu loks – no baroka līdz mūsu dienām; viņas meistarību un muzikālo pilnvērtību iedvesmojusi sadarbība ar tādām mūzikas personībām kā Gidons Krēmers, Serdžio Acolīni, Pēteris Vasks, Žerārs Viss, Tomass Demenga.

Biļetes cena 7,00 EUR

Biļetes var iegādāties visās Biļešu paradīzes kasēs un www.bilesuparadize.lv

 

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions