Sākums > Pasākumi un izstādes > Cēsnieku diena Izstāžu namā

Cēsnieku diena Izstāžu namā

21. SEP - 21. SEP, 2021

Otrdienas Cēsu Izstāžu namā ir cēsnieku dienas, kad par īpaši draudzīgu ieejas maksu aicinām Cēsu novada iedzīvotājus iepazīties ar jaunākajām izstādēm.

21.septembrī aicinām apskatīt Nikolaja Karagodina simtgadei veltīto izstādi “Latvijas ainavas”, baudot tasi gardas kafijas no Santini Coffee. Laikā no plkst. 18:00 līdz 20:00 izstādes apskati papildinās vijoles skaņas un apmeklētājiem būs iespēja aprunāties ar izstādes iniciatori Santu Bormani.

Nikolajs Karagodins, kuram nākamā gada janvārī apritētu 100 gadu, darbojies visos glezniecības žanros, vairāk pievēršoties tieši ainavu glezniecībai. Viņa jubilejas izstādē “Latvijas ainavas” tiks eksponēti kolekcionāru Santas Bormanes un Jura Vēvera uzticētie darbi, kas atklāj Nikolaja Karagodina mākslas daudzveidību.

Santa Bormane, kafijas un tējas veikala Santini Coffee saimniece un aizrautīga mākslas mīļotāja, mākslinieku Nikolaju Karagodinu pazinusi personīgi un pavadījusi daudzas stundas kopā ar viņu gan mākslinieka darbnīcā, gan Jura Vēvera mājā, tērzējot pie tējas un kafijas tases par mākslu, dzīvi un sabiedrību. Sarunā ar Santu varēsiet uzzināt, kā aizsākās viņas interese par mākslu un gleznu kolekcionēšanu.

Ieejas maksa pieaugušajiem 3.00 EUR, skolēniem, studentiem, pensionāriem 2.50 EUR. Cēsniekiem un Cēsu novada iedzīvotājiem ieejas maksa 2.00 EUR (pieaugušajiem) un 1.00 (skolēniem, studentiem, pensionāriem).

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions