Sākums > Pasākumi un izstādes > Cēsu pils gidu kursi

Cēsu pils gidu kursi

9. FEB - 1. JUN, 2023

Aicinām pieteikties Cēsu pils gidu kursiem! Visi, kam interesē Cēsu pilsētas, viduslaiku un Jaunās pils vēsture, kā arī tie, kuri grib izmēģināt savus spēkus gidu darbā, ir aicināti pieteikties Cēsu pils gidu kursiem. Tie dos iespēju uzspodrināt esošās zināšanas, kā arī uzlabot publiskās runas prasmes un praksē nostiprināt svešvalodu zināšanas.

Kursi dalīsies divās daļās – pamatkursā par Cēsu viduslaiku pili un papildkursā par Cēsu pilsētu. Nodarbības notiks klātienē ceturtdienu vakaros (plkst. 17.30) no 9. februāra līdz 1. jūnijam Cēsu Jaunās pils telpās (Pils laukums 9). Nodarbības vadīs gan Cēsu muzeja speciālisti, gan vieslektori. Katra kursu daļas noslēgsies ar eksāmenu. Tos veiksmīgi nokārtojot, kursanti saņems ekskursiju vadītāja apliecību un jau šajā tūrisma sezonā varēs vadīt ekskursijas Cēsu pils un pilsētas viesiem.

Maksa par kursiem – 43 eur, skolēniem 30 eur. Pirmā nodarbība 9. februārī. Cēsu novada pašvaldības izrakstītā rēķina apmaksa jāveic līdz 16. februārim.

Plašāka informācija un pieteikšanās, zvanot vai rakstot kursu koordinatorei Dagnijai Ozolai – 26627939, dagnija.ozola@cesunovads.lv

Ja nav iespējams piedalīties kursos klātienē, bet tomēr ir vēlēšanās apgūt kursos iekļautās tēmas un iegūt ekskursiju vadītāja apliecību, lūgums sazināties ar kursu koordinatori personīgi.Ar kursu nodarbību plānu iespējams iepazīties ŠEIT.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions