Sākums > Pasākumi un izstādes > Džeza koncerts ar Keiko Borjeson un Zinti Žvartu

Džeza koncerts ar Keiko Borjeson un Zinti Žvartu

5. SEP - 5. SEP, 2018

2018.gada 5. septembrī plkst. 19:00 Cēsu Izstāžu namā norisināsies džeza koncerts, kurā muzicēs džeza māksliniece, vokāliste un pianiste Keiko Borjeson no Japānas un saksofonists Zintis Žvarts. Kopā ar viņiem kontrabasu spēlēs Pēteris Liepiņš un perkusijas – Raitis Aukšmuksts. Koncertā skanēs pasaulē izskanējušas džeza melodijas, kā arī Keiko Borjeson oriģinālmūzika.

Džeza māksliniece Keiko Borjeson ir dzimusi Tokijā, sākotnēji izglītojusies pie sava leģendārā radinieka Kazuko Jasukavas. Trīs gadu vecumā sākusi apgūt klavierspēli. Viņas debija notika televīzijā piecu gadu vecumā ar Bēthovena skaņdarbu „für Elise”. Piedalījusies dažādos džeza festivālos Itālijā, Latvijā, Zviedrijā, Ķīnā, Polijā, Vācijā, Anglijā, Krievijā, Honkongā un Ēģiptē. Keiko ir sniegusi džeza koncertus visā pasaulē un spēlējusi prezidentam Bušam Baltajā namā.

Cēsnieks Zintis Žvarts ir izcils saksofonists, grupu Jam Orchestra un Big Al &The Jokers mūziķis. Profesionālo pieredzi viņš ir ieguvis Latvijas Radio bigbendā, bigbendos Siriuss un Volo. Ilgāku laiku koncertējis ar tādiem Latvijā ievērojamiem māksliniekiem kā Pits Andersons, M.Naumova, I.Busulis, Linda Leen, Ieva Kerevica, N.Rutulis, U.Marhilevičs, grupām Juke Box, Rebel, Republic. Piedalījies daudzos ierakstos, koncertos, TV muzikālajos šovos un festivālos, vairākkārt koncertējis tādās valstīs kā Itālija, Spānija, Anglija, Francija, Somija, Dānija, Singapūra, Kanāda, Vācija, Krievija u.c. Māca saksofona spēli Alfrēda Kalniņa Cēsu mūzikas vidusskolā.

Ieejas maksa koncertā:

5,- EUR pieaugušajiem

3,- EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem, Drauga kartes īpašniekiem
Biļetes iespējams iegādāties iepriekšpārdošanā Biļešu Paradīzes kasēs un pirms koncerta pasākuma norises vietā.

Koncertu organizē pašvaldības aģentūra “Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs”

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions