Sākums > Pasākumi un izstādes > Franču pikniks Cēsu pils dārzā

Franču pikniks Cēsu pils dārzā

15. JUL, 2018


Svētdien, 15.jūlijā Cēsu Pils dārzā notiks Franču pikniks. No plkst. 12:00 līdz plkst. 16:00 būs iespēja baudīt franču kultūras programmu un pašu līdzi paņemtos ēdienus.
Sagatavojiet jūsu iecienītāko franču recepti, uzpošaties visā krāšņumā pēc franču modes un nāciet uz pikniku! Franču ēdieni ir slaveni visā pasaulē, gardi un izsmalcināti, izcili izbaudāmi nesteidzīgā svētdienas piknikā. Pikniks nav iedomājams bez pašu gatavotiem un līdzi nestiem ēdieniem, dzērieniem un ērtām sedziņām. Franču gardumus būs iespējams iegādāties arī pasākuma norises vietā. Bet aicinām visus apmeklētājus īpaši padomāt par savu piknika somu un apģērbu, jo pasākuma laikā apmeklētāji aicināti piedalīties atbilstošākā piknika noformējuma konkursā.
Kultūras programmā paredzēta franču mūzika, spēlēs mūziķu trio – Ieva Dzērve, Egija Sproģe-Orehova un Ēriks Miezis, darbosies ielu mākslinieki, būs iespēja gleznot plenērā (en plein air), apgūt pirmos soļus franču valodā, aplūkot Bordo vīnu izstādi. Sadarbībā ar petankas klubu La Boule, būs iespēja iepazīt un izmēģināt populāro franču spēli petanka (www.boule.lv) un citas spēles brīvdabā. Sadarbībā ar Cēsu bibliotēku, interesentiem būs pieejams franču autoru grāmatu punkts, kur būs iespēja grāmatas lasīt gan uz vietas, gan arī tās paņemt līdzi. Gaidāmas arī citas nodarbes à la française.

Ieejas maksa 3€; skolēniem, pensionāriem, Cēsu DRAUGA kartes īpašniekiem 1,50€.
Apmeklētājiem ar piknika groziņiem, pašu gatavotiem franču ēdieniem un tematiskajā apģērbā – ieeja bez maksas.

Pasākumu organizē p/a „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” sadarbībā ar Francijas institūtu.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions