Sākums > Pasākumi un izstādes > Franču pikniks Pils dārzā

Franču pikniks Pils dārzā

2. JUL, 2017

pikniks

Francijas diena Cēsīs

Svētdien, 2.jūlijā Cēsīs notiks Francijas diena. Visas dienas garumā Cēsīs būs baudāma franču kultūras programma sadarbībā ar Francijas institūtu, kas šogad svin savu 20 gadu jubileju Latvijā.

No plkst.12.00 līdz plkst.16.00 Cēsu pils dārzā notiks Franču pikniks, aicinot baudīt līdzi paņemtos franču ēdienus izklaidējošas kultūras programmas pavadībā.

Francija ir pazīstama kā ļoti izsmalcināta zeme ar izsmalcinātu virtuvi, tāpēc aicinām uz nesteidzīgu svētdienas Franču pikniku, kas nav iedomājams bez līdzi nestiem, mājās pagatavotiem franču ēdieniem, dzērieniem un rūtainām sedziņām. Būs iespēja franču gardumus iegādāties arī pasākuma norises vietā vai pacienāt citus piknika dalībniekus ar saviem līdzi nestajiem gardumiem.

Kultūras programmā paredzēta franču mūzika, spēlēs ANSAMBLIS “UNDERTANGO”, darbosies mīmi, būs iespēja gleznot ar akvareli plenērā (au plain air), nedaudz apgūt franču valodu. Sadarbībā ar petanka klubu La Boule, būs iespēja iepazīt un spēlēt franču populāro spēli petanks (www.boule.lv). Sadarbībā ar Cēsu bibliotēku visiem interesentiem būs pieejams franču autoru grāmatu punkts, kur būs iespēja lasīt uz vietas un paņemt arī līdzi franču autoru grāmatas. Gaidāmas vēl citas nodarbes à la française.

Ieejas maksa 3 €; skolēniem, pensionāriem, DRAUGA kartes īpašniekiem 1,50 €.
Apmeklētājiem ar piknika groziņiem, pašgatavotiem franču ēdieniem un tematiskajā apģērbā – ieeja bez maksas.

Foto Normunds Kažoks

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions