Sākums > Pasākumi un izstādes > Gidu kursi

Gidu kursi

9. FEB - 8. MAY, 2015

ekskursijas_ar gidu

Pašvaldības aģentūra „Cēsu Kultūras un Tūrisma centrs” aicina pieteikties gidu kursiem klātienē. Atraktīvākajiem, labākajiem kursu beidzējiem tiks piedāvāts aktīvs un radošs darbs vēsturiskā vidē, kas ietver iespēju vadīt ekskursijas Cēsu Pils kompleksā, pilsētā un novadā, kā arī piedalīties teatralizētajās programmās, iemiesojot senos pils iedzīvotājus.

Uz kursiem aicināti visi interesenti, kuri labprāt padziļinātu zināšanas par Cēsu pilsētas vēsturi, arhitektūru, Cēsu viduslaiku un Jauno pili. Gidu kursi dos lielisku iespēju uzlabot komunikācijas un prezentācijas prasmes, praksē nostiprināt svešvalodu zināšanas un apgūt gidu darba pieredzi.

 Kursi notiks klātienē no š.g. 9.februāra līdz 8.maijam. Kursu ietvaros dalībnieki apgūs ne tikai vēsturiskās zināšanas, bet arī tiks iepazīstināti ar gidu uzvedības ābeci – runas kultūru, sevis pasniegšanu publikas priekšā. Nodarbības vadīs Cēsu Vēstures un mākslas muzeja speciālisti Dace Tabūne, Gundars Kalniņš, Vija Rozentāle, Tālis Pumpuriņš, Dace Cepurīte, viduslaiku programmu veidotāja Ieva Kalniņa – Matute un vēsturnieks Daumants Vasmanis, lektors Dr.geogr. Andris Klepers un lektore Ieva Niedre. Kursu noslēgumā paredzēts eksāmeni – ekskursiju vadīšana pa vecpilsētu un Cēsu Pils kompleksu, kurus sekmīgi nokārtojot tiek iegūta ekskursiju vadītāja apliecība Cēsu Pils kompleksā.

Interesenti laipni gaidīti uz pirmo nodarbību 9.februārī plkst.17.30 Cēsu Jaunajā pilī (Pils laukums 9). Iepriekšēja pieteikšanās un sīkāka informācija par kursiem: Ieva Kalniņa-Matute, ieva.cesis@inbox.lv vai pa tālruni 26339342.

Maksa par kursiem 43,00 EUR

Skolēniem 30,00 EUR

Praktizējošiem gidiem (ar Cēsu Pils kompleksa ekskursiju vadītāja apliecību) 7,00 EUR

Interesentiem, kuri vēlas apmeklēt tikai atsevišķas nodarbības, vienas nodarbības cena 3,00 EUR

 

Gidu kursu nodarbību plāns lejuplādei ŠEIT

 

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions