Sākums > Pasākumi un izstādes > Gintas Stavrovskas izstāde “Redzēt”

Gintas Stavrovskas izstāde “Redzēt”

17. NOV, 2022 - 15. JAN, 2023

Valsts svētku priekšvakarā 17.novembrī plkst.16.00 Cēsu Izstāžu namā tiks atklāta gleznotājas Gintas Stavrovskas darbu izstāde “Redzēt”.

Mākslinieces lielākais iedvesmas avots ir daba un mākslas darbus raksturo gaišums, vieglums, maigums un sievišķība. Gleznošanas stilam piemīt abstraktas formas un dekoratīvisms.

Kā atzīst pati māksliniece: “Izslāpuši pēc jauniem iespaidiem mēs dodamies pārgājienos, braucam ceļojumos, kāpjam kalnos, pieņemam dažādus izaicinājumus. Vēlamies piepildīt savas maņas ar jauniem iespaidiem, saviļņojumiem, pārbaudījumiem. Ar laiku pierodam pie piedzīvotā un vēlamies doties vēl tālāk. Uz Ziemeļpolu, mēnesi, zvaigznēm…. Meklējot sevi tālumā, nereti pazaudējamies. Nekā jauna, viss jau ir bijis. Ko darīt tālāk? “Nekur nav jāskrien un ne pēc kā nav jāsteidzas, ir tikai jājūt lietu ritms un jāatrod sevi pašu šajos ritmos” tā saka Imants Ziedonis. Pamēģināsim aizvērt acis un “doties pretējā virzienā””.

Māksliniece Ginta Stavrovska beigusi Liepājas Lietišķās mākslas vidusskolu un absolvējusi Liepājas Universitāti, kur ieguvusi bakalaura grādu mākslā un izglītības zinātņu maģistra grādu. Regulāri no 1999. gada piedalās izstādēs un plenēros Latvijā un aiz tās robežām. 2019.gadā māksliniece saņēma Skatītāju balvu plenērā “Liepājas marīna”.

Izstāde “Redzēt” Cēsu Izstāžu namā būs skatāma līdz 2023.gada 15.janvārim.


Attēlā: Gintas Stavrovskas glezna
Foto: Ziedonis Safronovs

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions