Sākums > Pasākumi un izstādes > Informācijas diena gidiem

Informācijas diena gidiem

25. NOV, 2015

CĒSU PILĪ TIEK RĪKOTA IKGADĒJĀ INFORMĀCIJAS DIENA GIDIEM

 Jaunieguvumi20152015.gada 25.novembrī Cēsu pilī tiek rīkota informācijas diena gidiem. Šogad pasākuma dalībnieki tiks iepazīstināti ar unikālu izstādi Cēsu Vēstures un mākslas muzejā “Vidzemes bruņniecība un Latvija”, kura veidota sadarbībā ar Rundāles pils muzeju un Baltijas bruņniecības apvienību Vācijā un būs apskatāma līdz 2016.gada 2.oktobrim.  Kā katru gadu, būs iespēja iepazīties ar muzeja ekspozīciju, tostarp ar šovasar iegūtajiem materiāliem, kurus Cēsu Vēstures un mākslas muzejs savā deviņdesmit gadu jubilejas gadā saņēmis kā pārsteidzošu dāvinājumu, Cēsu pilsmuižas pēdējā īpašnieka grāfa Andreja Aleksandra fon Zīversa (Sievers, 1890 – 1972) piemiņas lietām.

Cēsu pilsētā pasākuma dalībnieki varēs iepazīties un līdzdarboties mini pasaulē – “Mazā Brīnumzeme”, doties ekskursijā pa Vidzemes koncertzāli “Cēsis” un Princešu namā apciemot Cēsu amatniekus. Vakara krēslā zinoša Cēsu gida pavadībā būs iespēja  lāpu gaismā iepazīt vecpilsētu.

Gaidīti visi gidi, kuri kopā ar grupām vai individuālajiem ceļotājiem apmeklē vai plāno apmeklēt Cēsis un Cēsu Pils kompleksu.

Pasākuma programma šeit

Dalības maksa 5,00 EUR

Pieteikšanās pasākumam līdz 2015.gada 20.novembrim uz e-pastu anita.abeltina@cesis.lv. Vairāk informācijas par pasākumu varat iegūt piezvanot uz tālruni 27878549.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions