Sākums > Pasākumi un izstādes > INFORMĀCIJAS DIENA GIDIEM

INFORMĀCIJAS DIENA GIDIEM

4. NOV, 2016

somugriJau ceturto gadu Cēsu pilī tiek rīkota informācijas diena gidiem. Šogad 4.novembrī tiek gaidīti visi gidi, kuri kopā ar grupām vai individuālajiem ceļotājiem apmeklē vai plāno apmeklēt Cēsis un Cēsu Pils kompleksu.

Pēc restaurācijas un rekonstrukcijas darbiem Cēsu Viduslaiku pils Rietumu tornis ir atvērts apmeklētājiem ar daudziem uzlabojumiem un papildinājumiem. Gidiem būs iespēja ar tiem iepazīties klātienē Viduslaiku pils speciālistu pavadībā. Pēc ekskursijas pasākumu dalībnieki uzzinās par gaidāmajiem jaunumiem gan Viduslaiku pilī, gan Cēsu Vēstures un mākslas muzejā, kā arī tiks sniegta informācija par aktualitātēm tūrisma piedāvājumā Cēsīs un Cēsu apkārtnē.

Kā katru gadu, gidus sagaida neliels gastronomisks baudījums – šogad viduslaiku noskaņā.

Pēc iepzīšanās ar jaunumiem Cēsu pilī, plānots Āraišu arheoloģiskā muzejparka apmeklējums un neliela ekskursija Āraišu apkārtnē, kuras laikā cita starpā būs iespēja iepazīties ar Drabešu muižas amatu māju un radošajām iespējām tajā.

Dalības maksa 5,00 EUR

Pieteikšanās pasākumam līdz 2016.gada 30.oktobrim uz e-pastu anita.abeltina@cesis.lv. Vairāk informācijas par pasākumu varat iegūt piezvanot uz tālruni 27878549.

Pasākuma programma šeit

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions