Sākums > Pasākumi un izstādes > Informācijas diena skolotājiem

Informācijas diena skolotājiem

17. MAR, 2016

CĒSU VĒSTURES UN MĀKSLAS MUZEJĀ TIEK RĪKOTA INFORMĀCIJAS DIENA SKOLOTĀJIEM

muzejpr_Uz skolu 19.gs.

2016.gada 17.martā plkst.13.00 Cēsu Vēstures un Mākslas muzejā tiek rīkota informācijas diena vēstures, kulturoloģijas skolotājiem un klašu audzinātājiem. Pasākuma laikā skolotāji varēs iepazīties ar interesanto un daudzveidīgo piedāvājumu skolēniem, dalīties pieredzē, apmainīties ar viedokļiem, kā arī paši iejusties aktīva un zinātgriboša skolēna lomā.

Gaidīti ir visi skolotāji, kuri vēlas iepazīties ar muzeja ekspozīciju un saskata sadarbības iespējas skolai ar Cēsu Vēstures un Mākslas muzeju.

Pasākuma dienā visiem interesentiem  būs iespēja:

  • iepazīties ar muzejpedagoģisko programmu piedāvājumu, kas paredzēts dažādiem vecumposmiem un saskaņots ar mācību priekšmetu standartiem,
  • uzklausīt kolēģu pieredzi par sadarbību ar Cēsu muzeju, izteikt savas vēlmes un ierosinājumus turpmākai sadarbībai,
  • iegūt informāciju par skolēnu ekskursiju iespējām Cēsīs un tuvākajā apkārtnē,
  • iepazīties ar šī gada skolēniem paredzētajām aktualitātēm Viduslaiku pilī: jaunizveidotajām Cēsu pils skolēnu aktivitāšu lapām, izzinošajām ekskursijām un programmām, populārzinātnisko Cēsu pils vēstures lekciju ciklu bērniem un jauniešiem, kā arī tradicionālajām Viduslaiku dienām, kas šogad pievērsīsies bērnības tēmai viduslaikos.
  • saņemt dāvanā vēsturnieka Gundara Kalniņa grāmatu “Cēsu pils”, kā arī izlozēt iespēju bezmaksas nodarbībai Cēsu Muzejā.

 Pieteikšanās pasākumam līdz 2016.gada 11.martam uz e-pastu evita.muceniece@cesis.lv. Vairāk informācijas par pasākumu varat iegūt piezvanot uz tālruni 22014848.

Pasākuma programma šeit

 

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions