Sākums > Pasākumi un izstādes > Izstādes: Arta Nīmaņa “Saule un Mēness” un ‘’Mantojums. Art Cēsis’’

Izstādes: Arta Nīmaņa “Saule un Mēness” un ‘’Mantojums. Art Cēsis’’

15. DEC, 2017 - 28. JAN, 2018

Jaunas izstādes Cēsu Izstāžu namā

No 15. decembra Cēsu Izstāžu namā būs skatāmas divas izstādes- Arta Nīmaņa ‘’Saule un Mēness’’ un ‘’Mantojums .Art Cēsis’’.

Artis Nīmanis ir stikla  mākslinieks, kurš ar stiklu strādā un eksperimentē jau vairāk kā 20 gadus Kopš 2004. gada viņš ir zīmola  ‘’angel&angel’’ stikla trauku galvenais dizainers. 2013. gadā Artis Nīmanis kopā ar stikla mākslinieku Gati Vasiļjevu radīja pirmo pasaulē funkcionālo stikla divriteni. Starptautisku atzinību guvušā mākslinieka jaunākais veikums atvērs durvis uz ‘’Sauli un Mēnesi’’, uz stikla ceļojumu maģiskajā pasaulē .

No 2012. gada ‘’Art Cēsis ‘’ rīko vasaras skolu – meistardarbnīcas gleznotājiem. Šajās darbnīcās profesionāliem māksliniekiem ir iespēja bagātināt savas zināšanas glezniecības tehnoloģijā un gūt jaunus izaicinājumus radošajā darbā, skolotāja, ikonu gleznotāja, restauratora un seno glezniecības tehnoloģiju meistara Dmitrija Laščetko vadībā.Izstādē ar meistardarbnīcā tapušiem darbiem piedalīsies gleznotāji Laima Bikše, Jānis Blanks, Jānis Dukāts, Andris Eglītis, Ritums Ivanovs ar dēliem Rasmusu un Krišjāni, Arta Kalniņa, Reinis Liepa, Dāvis Ozols, Kristīne Rozenberga, Ansis Rozentāls, Signe Vanadziņa, Zīle Ziemele un Dmitrijs Laščetko.

Ieejas maksa izstādēs

3,00 EUR pieaugušajiem

2,00 EUR skolēniem, studentiem, pensionāriem un Cēsu Drauga kartes īpašniekiem

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions