Sākums > Pasākumi un izstādes > Klasiskās garīgās mūzikas programma “Dvēseles gaisma”

Klasiskās garīgās mūzikas programma “Dvēseles gaisma”

23. MAR - 23. MAR, 2016

Dveseles_gaisma_Cesis2Koncertā Cēsu Izstāžu namā 23.martā pl.18:00 piedalīsies mākslinieces: mecosoprāns Jekaterina Novikova (Vācija) un ērģelniece Jevgēnija Ļisicina.

Programma tapusi abu talantīgo mūziķu lielās mīlestības pret klasisko garīgo mūziku rezultātā. Koncertā tiks izpildīta tāda klasikas pērle kā A.Vivaldi “Stabat Mater dolorosa” balsij un ērģelēm, kā arī A.Vivaldi un J.S.Baha ērģeļmūzikas un vokālie solo skaņdarbi.

Ekaterina Novikova – mecosoprāns, kontralts dzīvojoša Berlīne, Vācijā. Ar klasisko mūziku nodarbojas no 6 gadu vecuma. Mācījusies pie Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas un Latvijas Nacionālās operas un baleta meistariem, strādājusi ar pasaulē atzītiem operas vokālajiem pasniedzējiem. 2015. gada vasarā un decembrī sniedza vairākus garīgās mūzikas koncertus Rīgas baznīcās kopā ar labi pazīstamo ērģelnieci Jevgēniju Ļisicinu un Latvijas vokāla zvaigznēm Olgu Pjatigorsku un Kristīni Gailīti.

Jevgēnija Ļisicina – viena no pieredzes bagātākajām ērģelniecēm Latvijā, savos darba gados nospēlējusi vairāk kā 1000 solokoncertu, ierakstījusi vairāk kā 20 ilgspēlējošās plates ar klasisko mūziku un koncertējusi Eiropas valstīs, ceļot Latvijas prestižu ārzemēs, ierakstījusi 8 kompaktdiskus. J.Ļisicinas repertuārs ir ļoti plašs. Tajā ir visi J.S.Baha skaņdarbi, kā arī daudzi M.Rēgera, S.Franka, F.Mendelsona-Bartoldi, F.Lista, O.Mesiāna, L.Vjerna un citu komponistu klasiķu un mūsdienu autoru darbi.

Laiks: 23.marts plkst.18:00

Vieta: Cēsu Izstāžu nams, Pils laukums 3

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions