Sākums > Pasākumi un izstādes > Latvijas daba – mūsu bagātība

Latvijas daba – mūsu bagātība

25. OCT - 25. OCT, 2021

25. oktobrī plkst. 15.00, Cēsu Izstāžu namā, sadarbībā ar Cēsu Digitālo centru tiks filmētas nodarbības skolēniem “Latvijas daba – mūsu bagātība”.

1.-6. klašu un 7.-12. klašu skolēniem elektroniskajās nodarbībās būs iespēja uzzināt par piesārņojumu Baltijas jūrā, Latvijā un pasaulē, kā arī mācību stundās aktīvi līdzdarboties dažādos uzdevumos un novērtēt, kāpēc ir svarīgi sargāt mūsu dabu.

Nodarbību filmēšana notiks vecmeistara Nikolaja Karagodina simtgadei veltītās izstādes “Latvijas ainavas” ietvaros (tā apskatāma Cēsu Izstāžu namā līdz 31. oktobrim), sadarbībā ar izstādes iniciatori, cēsnieci, Latvijas Zinātnes padomes Sociālo zinātņu eksperti, ekonomikas zinātņu doktori Santu Bormani un Latvijas Hidroekoloģijas institūta pētnieci, bioloģijas doktori Intu Dimanti-Deimantoviču, un kolēģiem no institūta.

Abas zinātnieces ir aktīvas studenšu korporācijas Selga biedres. Studenšu korporācija Selga savas 95. jubilejas ietvaros kopā ar Latvijas Hidroekoloģijas institūtu veic pētījumu par mikroplastmasas piesārņojumu Baltijas jūras piekrastē.

Bezmaksas pasākums, detalizēta informācija, zvanot uz tālr. 28015339.

Ieeja pasākumā ar sadarbspējīgu vakcinācijas vai pārslimošanas sertifikātu.

 

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions