Sākums > Pasākumi un izstādes > Lekciju cikls “IZZINI CĒSIS!”

Lekciju cikls “IZZINI CĒSIS!”

14. FEB - 27. APR, 2017

Lekcijas par Cēsu arheoloģijas, arhitektūras un dabas pieminekļiem.

Izzini Cēsis_lekcijas

Cēsu viduslaiku pils, Sv. Jāņa baznīca, pilsmuiža un vecpilsētas nami glabā aizraujošus stāstus par pilsētas vēsturē nozīmīgiem notikumiem un personībām. Ne mazāk saistoši ir pilsētas apkārtnē esošie dabas objekti. Lai mūsdienu cēsniekiem sniegtu iespēju padziļināt zināšanas par Cēsu kultūras un dabas mantojumu, “Cēsu Kultūras un tūrisma centrs” rīko lekciju ciklu “IZZINI CĒSIS!”. Tā ietvaros Cēsu muzeja vēsturnieki un vieslektori stāstīs par pilsētas nozīmīgākajiem arheoloģijas, arhitektūras un dabas pieminekļiem.

Lekcijas norisināsies no februāra līdz aprīlim, divas reizes nedēļā, otrdienās un ceturtdienās, plkst. 17:15, Cēsu Jaunās pils semināru zālē. Vienas lekcijas apmeklējuma cena: 2,- EUR.

Lekciju cikls vienlaicīgi arī būs jauno Cēsu pils kompleksa gidu apmācība. Lai iegūtu gida apliecību, interesentiem būs jānoklausās visas teorētiskās lekcijas (februāris, marts), jāapmeklē praktiskās nodarbības (aprīlis), kā arī jānokārto noslēguma pārbaudījums. Praktiskajās nodarbībās kursantiem būs iespēja padziļināti izzināt Cēsu Vēstures un mākslas muzeja ekspozīciju, apgūt publiskās runas prasmes un iepazīt gida darbu Cēsu pilsētas paraugekskursijā.

Lekciju tēmas šeit

Vairāk informācijas pa tālruni 26339342

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions