Sākums > Pasākumi un izstādes > Baibas Feoktistovas izstāde “Sieviete ir”

Baibas Feoktistovas izstāde “Sieviete ir”

5. JUN - 26. JUL, 2020

Lietotāja Cēsu Vēstures un mākslas muzejs/ Cēsis History and Art Museum attēls.

No 2020. gada 5. jūnija līdz 26. jūlijam Cēsu Vēstures un mākslas muzejā, Pils laukumā 9, skatāma cēsnieces Baibas Feoktistovas gleznu izstāde “Sieviete ir”

Jaunās talantīgās mākslinieces lielformāta gleznas ir košas un bagātīgas, tās attēlo sievieti, cildinot tās skaistumu. Krāšņos darbus caurvij sievietes identitātes tēma –brīžiem attēlojot tās kā mistiskas, iekārojamas būtnes, ar savu intriģējošo šarmu un neatkārtojamo personības starojumu, brīžiem –  bērnišķīgi naivas, gaisīgas un trauslas, kā netveramas pasaku fejas.

Baiba Feoktistova rada darbus eļļas un akrila tehnikā, tiem pievienojot zelta foliju, kas kopā ar košām un kontrastējošām krāsu paletēm veido krāšņu un izteiksmīgu akcentu. Lai radītu savus darbus, māksliniece pēta un studē anatomiju, krāsas uzklāšanas tehnikas un kompozīciju.

Mācoties juveliera profesijā pie Oļega Auzera, autore guvusi vērtīgu pieredzi un telpisku domāšanu, tā ļāvusi izprast, kā veidojas formas un kā tās attēlot plaknē. Izcila pieredze gūta, mācoties pie gleznotāja Artūra Auzera, darbojoties plenēros, taču lielāko daļu iemaņu māksliniece apguvusi pašmācības procesā, kopš bērnības izrādot spēcīgu interesi par mākslu un ieguldot ļoti daudz laika savu prasmju izkopšanā.

Autores darbi atrodas privātkolekcijās Latvijā. Šī ir autores piektā personālizstāde.


Ieejas maksa:   

3.00 EUR pieaugušajiem

2.00 EUR studentiem, pensionāriem un Cēsu Drauga kartes īpašniekiem.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions