Sākums > Pasākumi un izstādes > Smaržu izgatavošanas darbnīca

Smaržu izgatavošanas darbnīca

8. MAY - 8. MAY, 2022

8.maijā sadarbībā ar Latvian Aroma Essence, aicinām uz smaržu izgatavošanas radošo darbnīcu valdzinošajā Cēsu Jaunās pils verandā. Lieliska ideja dāvanai svētkos mūsu mīļajām māmiņām vai kā aizraujoša pieredze pašai sev!

Smaržu izgatavošanas darbnīcā, aromterapeites un dabiskās kosmētikas izgatavotājas Ingas Nemšes vadībā, būs iespējams uzzināt par ēterisko eļļu ieguves veidiem un pielietojumu ikdienā, praktiski iepazīties ar dažādām augu ēteriskajām eļļām un jau gatavām smaržu kompozīcijām. Piedāvājumā būs 6 dažādas smaržu kompozīcijas, kuru izgatavošanā izmantotas aptuveni 20 dažādas ēteriskās eļļas. Katrs dalībnieks izvēlēsies sev tīkamāko gatavo smaržu maisījumu un pēc konkrētas receptes izgatavos savas dabīgās smaržas uz eļļas bāzes līdzņemšanai skaistā rullīšpudelē.

Smaržu darbnīcā var piedalīties arī vīrieši, jo ēterisko eļļu klāstā ir pieejami arī vīrišķīgi aromāti.

Pēc smaržu izgatavošanas visi dalībnieki būs mīļi aicināti apmeklēt krāšņu izstādi pils bēniņu zālē – “Zili baltās pasaules valdzinājums. Angļu dekolētais fajanss Latvijas muzejos un privātkolekcijās”. Izstāde stāsta par dekolēto keramiku – tās priekšvēsturi, dekolēšanas tehnoloģiju, trauku ražošanas attīstību, kā arī par trauku formu, krāsu un motīvu daudzveidību.

  • Norises vieta: Cēsu Jaunā pils, Pils laukums 9
  • Sākuma laiks plkst. 14:00, pasākuma ilgums 1.5h
  • Dalības maksa no personas 23.00 EUR (iepriekšpārdošanā), pasākuma dienā 25.00 EUR.
  • Iepriekšēja pieteikšanās obligāta (līdz 5.maijam), zvanot uz tālruni 26576111 vai rakstot pils@cesis.lv. Vietu skaits ierobežots.

! Smaržu meistarklase nav ieteicama grūtniecēm un bērniem līdz 16 gadu vecumam.

 

 

 

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions