Sākums > Pasākumi un izstādes > “Spēlējam cirku” – skolēnu brīvlaikā muzejā

“Spēlējam cirku” – skolēnu brīvlaikā muzejā

15. MAR, 2018

Cēsu muzejs aicina pavadīt skolēnu brīvlaiku jautri spēlējoties un gūstot jaunus iespaidus un zināšanas!

15.martā no plkst. 11:00 līdz  plkst. 15:00 tiek aicināti visi interesenti uz Skolēnu brīvlaika pasākumu – “Spēlējam Cirku!”.

Kopā ar Cēsu teātri atdzīvosies muzeja galda spēļu izstāde “Kauliņi ir mesti..”, kur aktieri iejutīsies dažādos spēļu tēlos, sagatavos jautrus uzdevumus un izklaides, kā arī apmeklētājiem būs iespēja tikt pie garšīga pārsteiguma. Gaidīsim gan lielus, gan mazus – jautrus mirkļus garantējam!

Ieejas maksa pasākumā EUR 3,-  Ģimenes ieejas biļete  EUR 7,- (2 pieaugušie un bērni – skaitu neierobežojam ?)

Uz tikšanos!

Uzziņai:

Aizgājušā gada nogalē Cēsu Vēstures un mākslas muzejā tika atklāta unikāla galda spēļu vēsturei veltīta izstāde “Kauliņi ir mesti..”, kurā ir eksponētas 19.gs.beigu – 20.gs.beigu spēles no Daces Cepurītes un Tāļa Pumpuriņa privātkolekcijas. Galda spēļu privātkolekcija ir lielākā Baltijas valstīs un Cēsu muzejā tā eksponēta pirmo reizi. Galda spēļu izstādi atbalsta Latvijā un Pasaulē populārais galda spēļu zīmols “Brain Games”, kuri ir radījuši augsti apbalvoto galda spēli “Ice Cool”, kas atzīta par Pasaulē labāko galda spēli bērniem 2017.gadā, šo un daudzas citas “Brain Games” ražotās spēles var izspēlēt izstādes interaktivitāšu sadaļā –  “bērnu stūrītī”. Izstāde “Kauliņi ir mesti..” apskatāma Cēsu Vēstures un mākslas muzejā, Bēniņu zālē, līdz 3.jūnijam.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions