Sākums > Pasākumi un izstādes > Spēļu vakars arheoloģijas un viduslaiku mūzikas noskaņās

Spēļu vakars arheoloģijas un viduslaiku mūzikas noskaņās

25. AUG - 25. AUG, 2023

Pievienojies arheoloģiskā mantojuma izzināšanas piedzīvojumā!

Aicinām ģimenes ar bērniem un ikvienu interesentu azartiskā un aizraujošā veidā, caur spēlēm un citām jautrām aktivitātēm, iepazīt arheoloģisko mantojumu un vēlā dzelzs laikmeta etnisko grupu arheoloģiskos tērpus. Pasākumā tik prezentētas jaunizveidotas divas spēles un puzles par arheoloģisko materiālu un Latvijas vēlā dzelzs laikmeta etnisko grupu arheoloģiskajiem tērpiem.

Apmeklētājiem būs iespēja iepazīt dažādus mūzikas instrumentus un dzirdēt to skanējumu, kā arī baudīt Andreja Plandera un Andra Geidāna muzicēšanu un dziedāšanu.

 

Lai pasākuma apmeklētājiem nodrošinātu BEZMAKSAS ieeju muzejā, lūgums aizpildīt reģistrācijas anketu: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfQDn-EmBiBylOsA96o5_x3ztzdA9xpyhlqV-rM2XrvSUwZzA/viewformSpēļu vakars norisināsies 25. augustā no 18.00 līdz 20.00, Cēsu Vēstures un mākslas muzejā.Pasākumu atbalsta: Cēsu novada pašvaldība, Cēsu Vēstures un mākslas muzejs, Latvijas Arheologu biedrība.Spēle par arheoloģiskajiem tērpiem tapusi ar ERAF līdzfinansētā projekta Nr.1.1.1.3/18/A/007 “Latvijas Universitātes inovāciju granti studentiem” atbalstu.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions