Sākums > Pasākumi un izstādes > Tautasdziesma TEVĪ un MANĪ…

Tautasdziesma TEVĪ un MANĪ…

17. NOV, 2016

TTM_Cesis (002)

Daba ir izdzīvojusi savus sapņus, visu raibo Vasaru un košo Lapkriti… Pasaule mostas, lai apzinātos un ieskatītos sevī.Tā aicina arī Cilvēku ļauties just, piedzīvot sevi vispatiesākajā un tīrākajā veidā…

Aicinām pievienoties piedzīvojumam, caur kuru kopīgi radīsim un izgaršosim, ko mums katram nozīmē GADS un SAULES ritms tajā… Cik ļoti tas ir nozīmīgs, spēcīgs un līdzsvarojošs – ja tikai to ļaujamies apzināti piedzīvot.

Īpašā sirdsceļojumā aizvedīs:

Daina Rozenberga, kopā ar savu brīnumkoklīti:

Tautasdziesmas un kokle mani attīra, atver, dziedina un bezgala iepriecina. Mana sirds gavilē ik mirkli, kad koklīte ieguļ klēpī un vēl vairāk tā izbauda kopābūšanas mirkļus – ģimenes kopdziedāšanā, Saulgriežu rituālos, sadziedāšanas mīļbrīžos…No sirds novēlu Tavai sirdij piedzīvot šo burvību un spēku!

Evita par Dainu: Kopā ar Dainu izdziedātās tautasdziesmas spēcina Dvēseli un atver sirdis. Tas ir neaizmirstams svētbrīdis un mīļbrīdis, unikāla laika un telpas radīšana, kad izdodas nokļūt ārpus laika.

Grāmatu autore, Draugs un Ceļabiedrs – Evita Maurmane:

Manai ģimenei latviskās tradīcijas ir ļoti nozīmīgas. Izpratne par senču garīgo mantojumu un to iedzīvināšanu šeit un tagad, mums sniedz piederības sajūtu savai tautai uz zemei. Tā mēs varam veidot saviem bērniem stingru pamatu viņu dzīves ceļam. Lai viņi varētu dzīt saknes savā zemē Latvijā. Lai mani bērni gribētu šeit RADĪT un BŪT.

Daina par Evitu: Pateicoties Evitas spējai sapludināt šodienas izpratni ar senatnes bagātībām, esmu apjautusi cik liels spēks ir Saules un Dabas ritmā un sadarbībā ar to. Evitai brīnišķīgi izdodas iedrošināt līdzcilvēkus uzticēties šim ritmam un dzīvot saskaņā ar to.

Latvijas Dzimšanas dienas priekšvakarā, tiekamies vietā, no kuras cēlies ir mūsu valsts karogs… Tik īpaši, dziļi un svētku noskaņā…

17.novembrī, pl.: 18-20, Cēsīs, Jaunās pils verandā.

Pieteikšanās šeit – daina.rozenberga@gmail.com vai tel.: 26666546.

Dalība: 9,00 EUR (bērniem bezmaksas)

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions