Sākums > Pasākumi un izstādes > Tēva diena Cēsu pilī

Tēva diena Cēsu pilī

11. SEP - 11. SEP, 2022

Aicinām 11. septembrī, Tēva dienā, apmeklēt Cēsu pils kompleksu un aizraujoši pavadīt laiku kopā ar ģimeni.

Atved savu tēti, vectētiņu vai krusttēvu uz Cēsu pili un kopīgi izkaliet laimes amuletu – monētu, kas atbilst viduslaiku senajiem paraugiem!

Pils dārzā jūs sagaidīs spēļu meistare, kura aicinās apmeklētājus, jo īpaši visus tētus, izmēģināt savus spēkus un veiklību dažādās viduslaikos iecienītās brīvā laika pavadīšanas aktivitātēs. Staigāsiet ar koka kājām, vilksiet ļeku, spēlēsiet dzirnavas, pielaikosiet īstas bruņas un izmēģināsiet daudzas citas viduslaiku spēka un prāta spēles un rotaļas.

Būs iespējams apmeklēt arī multimediālo izstādi “Cēsu pils stāsts” un Dienvidu torņa ekspozīciju “Dzīve uz pulvera mucas”. Pils viduslaiku virtuves dārzā jūs sagaidīs zinošā dārzniece, kas sniegs atbildes uz jums interesējošiem jautājumiem par dārzu kultūru viduslaikos.

Ģimenēm ar skolas vecuma bērniem piedāvājam pils apmeklējumu padarīt vēl izglītojošāku ar sikspārnēna Valtera aktivitāšu mugursomu – zīmējot, šifrējot, savienojot, meklējot, mērot un veicot vēl citus uzdevumus viduslaiku pils teritorijā. Mugursomu var rezervēt zvanot uz tālruni 26576111.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions