Sākums > Piedāvājums skolēnu grupām

Piedāvājums skolēnu grupām

Piedāvājam skolēnu grupām iespēju aizraujošā un izzinošā veidā iepazīt Cēsu pils vēsturi.

 

Cēsu pils ekskursija gida pavadībā – ekskursiju vadīs viduslaiku tērpā ģērbts gids, kas savu stāstījumu ilustrēs ar dažādiem uzskates līdzekļiem un skolēnus iesaistīs interesantās aktivitātēs. Ekskursija piemērota visu vecumu skolēniem.

Vairāk informācijas ŠEIT

Cēsu Jaunās pils/muzeja ekskursija gida pavadībā – Atklāsi, kas bija pirmie Cēsu iedzīvotāji, kāda bija dzīve viduslaiku pilsētā.  Iespējams apskatīt interaktīvo ekspozīciju “Cēsis – Latvijas vēstures simbols” un pils restaurēto 18.-19.gs. interjeru.

Vairāk informācijas ŠEIT

Multimediālais Cēsu pils stāsts – Viduslaiku pils Rietumu torņa 3. stāvā skatāma aizraujoša multimediāla izstāde ar video, skaņas un gaismas efektiem, kas pilnībā apņem skatītāju. Aptuveni 10 minūtes garais stāsts, kas tiek projicēts uz grīdas, sienām un griestiem, palīdz izdzīvot pils gadsimtiem seno vēsturi, skatītājam šķietami atrodoties notikumu epicentrā.

Vairāk informācijas ŠEIT

Dienvidu tornis – Viduslaiku pils Dienvidu torņa četros stāvos iekārtota multimediāla ekspozīcija “Dzīve uz pulvermucas” kas vēsta par 500 gadus tālu pagātni, kad Livonijas iedzīvotāji dzīvoja nenovēršamu pārmaiņu priekšnojautās. Pieejams līdz 3. oktobrim.

Vairāk informācijas ŠEIT

Pieteikšanās – 26576111 vai pils@cesis.lv

 


Viduslaiku spēles – Piedāvājam iejusties viduslaikos ar dažādu spēka un veiklības spēļu palīdzību.  Ilgums – 1,5 h (1.-12.klasei).

Vairāk informācijas ŠEIT

“Kas dzīvoja Cēsu pilī?” – Sveces liesmas izgaismotajos Cēsu pils mūros pils kalpotājs iepazīstinās ar ikdienas dzīvi Livonijas ordenī. Ilgums – 1,5 h (1.-12.klasei).

Vairāk informācijas ŠEIT

Pieteikšanās – Dagnija 26627939

Programma "Latvijas skolas soma"


Muzejpedagoģiskās nodarbības dažādu vecumu grupām:

Vairāk informācijas ŠEIT

Pieteikšanās – Evita 22014848

Programma "Latvijas skolas soma"


 

Vairāk informācijas zvanot uz tel. 26576111 vai rakstot uz pils@cesis.lv 

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions