Sākums > Muzejs > Piedāvājums > Ekskursijas

Ekskursijas

Esi laipni aicināts izzināt Cēsu pili un vecpilsētu, kas savos mūros glabā vairāk kā 800 gadu senas atmiņas!

 

Ekskursija pa Cēsu viduslaiku pili  Viduslaiku tērpā ģērbta pils kalpotāja pavadībā dosieties pastaigā pa pils dārzu, izzināsiet pils noslēpumus, tās tapšanas vēsturi un daudz interesantu faktu par sadzīvi viduslaikos. Sajutīsiet seno auru pils iekšpagalmā un uzkāpsiet Rietumu tornī lukturīšu gaismā.

Ekskursijas ilgums 1,5 h

30,00 EUR latviešu valodā 40,00 EUR angļu/krievu valodā

+ ieejas biļete pilī


Ekskursija pa Cēsu Jauno pili/muzeju Atklāsi, kas bija pirmie Cēsu iedzīvotāji, kāda bija dzīve viduslaiku pilsētā.  Iespējams apskatīt interaktīvo ekspozīciju “Cēsis – Latvijas vēstures simbols” un pils restaurēto 18.-19.gs. interjeru. Cēsu ainavu varēsi vērot no pils Lademahera torņa.

Ekskursijas ilgums 1,5 h

30,00 EUR latviešu valodā 40,00 EUR angļu/krievu valodā

+ ieejas biļete pilī

___________________________________________________________

Ekskursija pa Cēsu viduslaiku pili un Cēsu Jauno pili/muzeju Viduslaiku tērpā ģērbta pils kalpotāja pavadībā dosieties pastaigā pa pils dārzu, izzināsiet pils noslēpumus, tās tapšanas vēsturi un daudz interesantu faktu par sadzīvi viduslaikos. Savukārt, muzejā Atklāsi, kas bija pirmie Cēsu iedzīvotāji, kāda bija dzīve viduslaiku pilsētā.  Iespējams apskatīt interaktīvo ekspozīciju “Cēsis – Latvijas vēstures simbols” un pils restaurēto 18.-19.gs. interjeru. Cēsu ainavu varēsi vērot no pils Lademahera torņa.

Ekskursijas ilgums 2,5h – 3h

60,00 EUR latviešu valodā 70,00 EUR angļu/krievu valodā

+ ieejas biļete pilī


Cēsu viduslaiku pils/Cēsu Jaunā pils un vecpilsēta Pastaigā pa Viduslaiku pili vai Jauno pili varēsiet iepazīt pils tapšanas vēsturi un interesantus un daudz interesantus faktus par sadzīvi agrākajos laikos. Dodoties ekskursijā pa Vecpilsētu, iepazīsiet mazo ieliņu šarmu un aplūkosiet seno arhitektūru.

Ekskursijas ilgums 3 h

60,00 EUR latviešu valodā 70,00 EUR angļu/krievu valodā

+ ieejas biļete pilī


Ekskursija “Naksnīgās Cēsis un viduslaiku pils sveču lukturīšu gaismā” Pastaigā pa naksnīgajām Cēsīm atklāsi pilsētas burvību.  Ar nostāstu un leģendu palīdzību lidosi caur pilsētas vēstures lappusēm. Lukturīšu gaismā dosies pa pilsētas bruģētajām ieliņām, izgaismotajiem parkiem un laukumiem.

Ekskursijas ilgums 2 h

45,00 EUR latviešu valodā 55,00 EUR angļu/krievu valodā


Ekskursiju uz Cēsu pils kompleksu un Cēsu vecpilsētu lūgums pieteikt vismaz 3 dienas iepriekš.

Par ieejas biļetēm norēķināties var skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu. Par gida pakalpojumu samaksa tiek veikta atsevišķi.

Gidu saraksts ŠEIT.

Sīkāka informācija: Tel.: +371 64121815, +371 26576111

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions