Sākums > Muzejs > Izstāžu nams > Izstādes

Izstādes

Muzejs ir vieta, kur rast iedvesmu un satikties! Tā ir radošuma oāze un mainīgajos laikos, kuros dzīvojam – patvērums steidzīgajiem.

Programmu “Nosūtījums uz muzeju” vada muzeja speciālists un pieaicināts mākslinieks, terapeits. Pirmās daļas norisi vada muzeja speciālists, kurš dalībniekus aicina uz atvērto muzeja mākslas krājumu un iepazīstina ar šeit eksponētajiem mākslas darbiem. Stāstījumā uzsvars tiek likts nevis uz mākslas darbu tehnisko izpildījumu, bet mākslinieku personīgajiem dzīves stāstiem, darbu tapšanas stāstiem. Stāstījums kalpos par iedvesmu otrās daļas procesiem.

Savukārt, programmas otro daļu vadīs mākslas terapeits, kura vadībā, iedvesmojoties no muzeja krājumā redzētā, katrs varēs savas domas, jūtas un vajadzības uzzīmēt. Mākslas terapijas radošajā procesā un tā rezultātā veidosies pārdomas un sarunas ar mākslas terapeitu. Šo nodarbību aicinām apmeklēt atkārtoti.

Par muzeju: Cēsu Vēstures un mākslas muzejs ir viens no lielākajiem pašvaldību muzejiem Latvijā, Vidzemes reģionālais muzejs. Savos pastāvēšanas teju 100 gados Cēsu muzejs ir kļuvis ne tikai par nozīmīgu pilsētas, novada un reģiona pagātnes vērtību glabātāju, bet arī par pilsētas vizītkarti un mūsdienīgu kultūras dzīves krustpunktu.

Programma:  “MuzRADE jeb Radi Cēsu muzejā!”

Mērķgrupa: pieaugušie un jaunieši vecumā no 14 gadiem

Skaits: 5 – 7 personas grupā

Ilgums: 2 – 2,5h

Tēma: Muzejs kā satikšanās vieta radīšanai, emocionālajai labsajūtai un personības pilnveidei. Māksla kā relaksācija – muzejs kā telpa iedvesmai.

Mērķis: Veicināt programmas apmeklētāju emocionālo piepildījumu, labsajūtu, kopības sajūtas radīšana, lepnums par paveikto, jaunu iemaņu un zināšanu gūšana.

Plānotie nodarbību laiki: Pēc iepriekšējas pieteikšanās

Dalības maksa: 12 eiro – pieaugušajiem, 10 eiro – pensionāriem, Cēsu Drauga kartes īpašniekiem

Pieteikšanās: larisa.kaimina@cesis.lv vai 28015339

Vairāk par projektu ŠEIT.

Cēsu Pils komplekss, 2019 | Mājas lapu izstrādāja Grandem un uztur Premium Solutions